آشنایی با شهر استانبول

رزرو تور استانبول

همانطور که می دانید سالانه سفرهای متعدد و متنوعی به مقصد استانبول انجام می شود و تور استانبول در پکیج های مختلف بسیار مورد توجه گردشگران ایرانی قرار دارد. استانبول مرکز اقتصادی و فرهنگی کشور ترکیه و یکی از شهرهای توریستی و پرطرفدار آن است. در ایران هم از شهرهای اولویت دار برای سفرهای خارجی گردشگران ایرانی است. استانبول با دارا بودن مساجد تاریخی باشکوه، جاذبه های فراوان گردشگری و مراکز خرید و هتل های متنوع محل جذابی برای گردشگران از سراسر دنیاست.
بنابراین جای تعجب ندارد که تور استانبول از شیراز، مشهد، تبریز و حتی تور استانبول از اصفهان و دیگر شهر های کشورمان با استقبال زیاد روبرو شده و هر سال تور های متنوعی از این شهر ها به مقصد استانبول برگذار شود.

تور استانبول ارزان (چرا از تور استانبول استقبال می شود؟)

در پاسخ به این سوال موارد زیادی را می توان عنوان کرد اما بهترین جواب این است که بگوییم استانبول جزء ده شهر برتر جهان از نظر تعداد گردشگران خارجی است و از طرفی سفر به استانبول با تور استانبول برای ایرانیان بسیار مقرون بصرفه تر از سایر سفرهای اروپایی است. نسیم جهان پرواز همواره تلاش می کند تا با برنامه ریزی برای ایجاد تور استانبول در فصول مختلف سال، سفری خاطره انگیز و به یاد ماندنی را به گردشگران ارائه دهد.
شهر استانبول در کنار دریای مرمره و تنگه بسفر در محلی با جاذبه های گردشگری بی نظیر قرار گرفته است. جالب است بدانید تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را از هم جدا می کند و در واقع استانبول تنها شهر بزرگ در دنیاست که در دو قاره قرار گرفته است. بنابراین با تور استانبول گردشگران سراسر دنیا و بخصوص ایرانیان این فرصت تکرار نشدنی را بدست می آورند که با هزینه ای مناسب از جذابیت های دو قاره بهره ببرند. یکی از جاذبه های طبیعی شهر استانبول بندر شاخ طلایی یا خلیج می باشد که زیبایی های آن مسحور کننده است.

بهترین زمان سفر به استانبول

می توان گفت که تمام ماههای سال برای برنامه ریزی سفر به استانبول مناسب است. اما اگر بپرسید بهترین زمان سفر چه موقع است باید بگوییم بهار و پاییز بهترین فصول برای ایجاد یک سفر خاطره انگیز به سفر توریستی ترکیه است. سفر به استانبول در این فصل ها سوپرایزهایی مانند هوای دلپذیر ساحلی، حراج ها و جشنواره های فروش و شرایط مساعد برای بازدید از جاذبه های دیدنی استانبول و شب نشینی در کافه های فضای باز را برایتان به وجود می آورد.
فصل بهار هم با هوای دلپذیر بهاری و روزهای بلندش علاوه بر حراج های فصلی و جشنواره های فراوان امکان بازید از مکانهای تاریخی و مسجدهای قدیمی و گشت های شهری را براحتی فراهم می کند.
با این توصیف ها فصل بهار و پاییز بهترین زمانها برای انتخاب تور استانبول و سفر به ترکیه است. آن دسته افرادی که به دنبال تور ارزان استانبول یا توزهای لحظه آخری هستند می توانند استانبول را در فصول دیگر یا در فصل تابستان و زمستان تموز را برای سفر انتخاب کنند. زمانی که هوای ترکیه خیلی سرد یا گرم می شود می توانید تورهای با قیمت مناسب تری پیدا کنید.

تور استانبول چه شرایطی دارد؟

نسیم جهان پرواز برای شما امکاناتی را فراهم کرده است تا بتوانید تور استانبول را با هتل های جذاب و دیدنی در مناطق تکسیم و آکسارای و… و با بهترین برنامه های پروازی تجربه کنید.خوشبختانه شما می توانید مدت اقامت در استانبول را انتخاب کنید. تور های 3 ، 4، 5 و 6 شب را در هتل های معمولی تا بسیار لوکس در استانبول انتظار شما را می کشد.
یکی از عمده ترین مزایای انتخاب تور استانبول نسیم جهان پرواز این است که سفر شما به طور کامل برنامه ریزی می شود و نیازی نیست در طول سفر هزینه ای پرداخت کنید. حتی ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری هم با هماهنگی قبلی انجام می شود و کلا نیازی به حمل کیف پول در مدت سفر ندارید و تنها می توانید به لذت بردن از سفر فکرکنید.
با توجه به اینکه تنگه مشهور بسفر استانبول را به دو قسمت آسیایی و اروپایی تقسیم کرده است بیشتر محله های معروف، بافت تاریخی و جاذبه های گردشگری استانبول در بخش اروپایی آن واقع شده است. محله هایی مانند آکسارای، بشیکتاش، سلطان احمد، ببک، بی اوغلو و… که ما با شما همراه هستیم تا جاذبه های متنوع توریستی این نواحی را از قلم نیندازید.