آشنایی با شهر بانکوک

تور تایلند

بانکوک پایتخت کشور تایلند جمعیتی برابر با 10 میلیون نفر دارد. بانکوک از توریستی ترین شهرهای جهان است و سالانه میزبان میلیونها گردشگر و توریست از نقاط مختلف دنیاست. برای اینکه بتوانید سفر خوب و خاطره انگیزی به بانکوک داشته باشید باید خدمات و پشتیبانی هایی دریافت کنید تا در طول سفر به مشکل بر نخورید.
بانکوک از نظر زمانی 3:30 دقیقه از تهران جلوتر است. نسیم جهان پرواز با دارا بودن بهترین پروازها و هتل ها در زمینه تور بانکوک با شما در این سفر همراه خواهد بود.

رزرو تور بانکوک پوکت

شاید در مورد تور لحظه آخری بانکوک تصور خاصی داشته باشید، اما باید بدانید که اگرچه این تورها ارزان تر هستند، اما از لحاظ فنی هیچ تفاوتی با تورهای استاندارد دیگر ندارد. لازم به ذکر است که تور بانکوک در ماههای مختلف سال قیمت های متفاوتی دارد که این با توجه به امکانات تور مانند نوع پرواز و رزرو هتل و … تعیین می شود. اما به هر حال همین تورهای گران قیمت بانکوک گاهی مواقع شامل آفر تور می شوند و با همان امکانات، تنها بهایی در حدود نصف قیمت برای شما هزینه دارند.

بهترین زمان برای تور بانکوک

به طور کلی سه فصل برای سفر با تور بانکوک وجود دارد. فصل گرما و تابستان از تیر تا شهریور (March_ June)، فصل بارش از اوایل تابستان تا نیمه زمستان(July_ October) و فصل خنکی از نیمه زمستان تا اواخر زمستان(November_February) . در فاصله زمانی مرداد تا شهریور(April-May) و شهریور تا مهر(September_October) شرجی ترین هوای بانکوک در طول سال حکم فرماست. باید خاطر نشان کنیم که بهترین زمان برای تور بانکوک اواخر زمستان می باشد. در این زمان تقریبا فصل بارانهای موسمی به پایان می رسد و هوا رو به خنکی خواهد رفت.

بهترین هتل های بانکوک

جالب است بدانید که شهر بانکوک مملو از هتل های لوکس بین المللی و اقامتگاههای شیک و اقامتگاههای ارزان قیمت است. به گردشگرانی که برای سفرهای کاری به بانکوک سفر می کنند توصیه می کنیم هتل های مناطق پلونچیت- چیدلوم و سوخومیت را برای اقامت های راحت و آرام انتخاب کنند. به مسافرانی که به قصد خرید به بانکوک سفر می کنند باید بگوییم که هتلی در منطقه سیام مد نظر داشته باشند، چرا که مراکز خرید لوکس و بزرگ بانکوک از هتل های این منطقه تنها چند قدمی فاصله خواهند داشت.
اگر از آن دست افرادی هستید که به فرهنگ، هنر و تاریخ علاقه دارید، بهتر است در تور بانکوک هتل تان را در کنار رودخانه انتخاب کنید تا به جاذبه های بخش سنتی و قدیمی شهر مانند معبد پو و کاخ بزرگ بانکوک دسترسی آسانی داشته باشد.
نسیم جهان پرواز در تور بانکوک خود انواع هتل ها را به شماپیشنهاد می دهد و شما با توجه به روحیه و سلایق تان و میزان بودجه ای که برای سفر در نظر گرفته اید می توانید هتل مورد نظرتان را در بانکوک انتخاب کنید. مطمئن باشید که تخفیفات ویژه نسیم جهان پرواز برای رزرو تور بانکوک حتما رضایت شما را جلب خواهد کرد.